image
Dolů ti všichni pomůžou, nahoru musíš jít sám.

Co na sebe?

30. srpna 2012 v 14:58 | Tamsinka*
Každé ráno, když otevřeme šatník se sebe zeptáme na jednu a tu samou otázku "Co na sebe?" Skříň je plná kusů oblečení, no najedou se ti nic nelíbí,nic se nehodí..... Jak to?
Vždyť, když sis to kupovala ,tak se ti tak líbilo!
-Neboj se, mně se to stává taky! ;) Vysvětlím-:
Mezi 12-tým a 22-hým rokem života sa dívkám rychle mění názory, hlavne co se týče módy. Skoušíme různé styly a kombinace a nakupujeme věci jen z těch ''oblíbených'' obchodů. Po 22-ém roku by si už žena měla najít vlastní styl oblékání, to však neznamená že by měla přestat experimentovať! Jednoduše řečeno už by měla vědět co se jí hodí a v neposlední řade v čem se cítí dobře.

Nauč se nakupovat!
Např.: Jdeš s kámoškou nakupovat a koupíš si zeleno-růžové tričko. Jenže přijdeš domů a zjistíš ,že se Ti k ničemu nehodí!!! :'o
Kupuj si věci rovnoměrně. Jak to myslím? -Myslím to tak ,že by ses vždycky už v obchodě, měla zamyslet nad tím, k čemu to sladíš (přece si potom nebudeš kupovat nový kousek ,jen protože se ti tamten nehodí!!?!).
Kupuj si rovnou outfity. Ne vždycky (pokud si pamatuješ k čemu to sladit), ale pokud si mala např. narozeniny nebo máš víc peněz ,prostě si můžeš vybrat víc věcí ,tak si kup si např. rifle, tričko, mikinu a nějaký náramek tak aby si to všechno mohla nosit spolu- jednoduše si "kup outfit". Ale nakupuj v jednom obchodě nejvíc 2 věci a ostatní kup z jinýh obchodů! Tím si moc pomůžeš.. ;). Potom kousky vyměňuj a kombinuj! K jedněm legínám se může hodit víc než jedno tričko! ;) Prostě experimentuj a užívej si to. ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama